«

»

Čvn 02

Stroj pro balení do fólie či do sáčku

Jestliže máte výrobnu, kde potřebujete zboží rychle a ve velkém množství balit do teplem smrštitelné fólie či do sáčků, bude se vám hodit speciální stroj. Tento komorový balící stroj je vhodný pro pekařské výrobky, tiskoviny, kosmetiku, dárkové zboží a jiné menší zboží, kterého potřebujete zabalit hodně.

 

Jak balení funguje

Stroj je určen pro výrobky do velikosti A3. Zabalené výrobky jsou dostatečně chráněny, ale nejedná se o vakuové balení. Balení zabraňuje znečištění a navlhnutí výrobku, chrání jej před prachem. Vkládání výrobků do stroje probíhá ručně, je tedy potřeba stroj obsluhovat. Za hodinu ve stroji zabalíte až 300 kusů různých výrobků.

balici-stroj-replay-55-evo-800x600

Předmět k balení se založí do polorukávu a posune se do balící komory. Poté obsluha uzavře víko komory na určenou dobu. Tím se výrobek zasáčkuje a působením tepla se fólie smrští kolem baleného předmětu. Víko se otevře a je možno dát dovnitř další výrobek. Vše probíhá velmi rychle, zatavení a smrštění fólie probíhá rychle v jedné operaci.

 

2 režimy – smršťování a sáčkování

Můžete si vybrat ze dvou základních režimů. Buď zboží zabalíte do fólie, která se smrští a zataví nebo do sáčku, který se jen zataví. Výrobky jsou baleny do tenké fólie (PE nebo PVC). Stroj je vybaven programovací deskou, kde si můžete vybrat z deseti pracovních programů. Pojďme se ještě podívat na některé důležité informace a parametry:

 

  • cena stroje je cca 48 000 Kč
  • hmotnost stroje je 103 kg
  • maximální výška baleného výrobku je 20 cm
  • manipulace se strojem je bezpečná, vrtule ventilátoru se automaticky zastaví po otevření víka stroje
  • maximální průměr a šíře návinu je 25×60 cm