«

»

Říj 26

Levné stretch fólie v akci

Fixační fólie neboli stretch fólie se používají k základnímu balení nejrůznějšího zboží. Můžete ji využít při stěhování, k zabalení zboží na paletách nebo vždy, když chcete něco zafixovat. Stretch fólie chrání zabalené zboží nejen před posunutím během přepravy, ale také proti mechanickému poškození, znehodnocení zboží a v neposlední řadě jej chrání před prachem.

 

V současné době nejvýhodněji nakoupíte stretch fólie ve specializovaném internetovém obchodě na obalove-materialy.cz. Některé druhy stretch fólie jsou navíc v akci, takže můžete koupit například černou fólii v šířce 50 cm a s návinem 120 metrů za pouhých 90 korun včetně DPH. V podobně výhodné akci jsou i další fólie.

 

Typy stretch fólií

V uvedeném e-shopu můžete koupit různé stretch fólie. Černé, modré, bílé nebo transparentní (průhledné), v různé šířce i síle. Čím je fólie silnější, tím je odolnější a zabalené zboží lépe ochrání. Všechny fólie jsou navinuty na kartonových dutinkách. V nabídce je i stretch fólie s rukojetí, navíc si můžete koupit i speciální odvíječe fólie, které vám s fólií umožní lépe pracovat.

 

Stretch fólie pro stěhování

Kromě balení zboží ve skladech a výrobnách se velmi často stretch fólie používá pro stěhování. Můžete do ní zabalit nábytek, elektroniku, domácí spotřebiče a v podstatě vše, co chcete zafixovat pro přepravu. Stretch fólie jsou pevné, dají se i trochu roztáhnout, ale neprasknou. Pro zajištění zboží během přepravy nebo pro fixaci nábytku se používají už dlouhá léta, mezi jejich přednosti totiž patří i velmi nízká cena.

 

Při nákupu většího množství dostanete slevu

V celém e-shopu obalove-materialy.cz platí, že když nakoupíte zboží v hodnotě nad 3 000 korun, budete mít dopravu v rámci Prahy zdarma. Ještě zajímavější jsou množstevní slevy. Například u černé fólie s šířkou 50 cm a návinem 120 metrů, kterou jsme zmínili na začátku, se dostanete při nákupu 60-179 rolí na 87 korun za kus, při nákupu 180-359 rolí na 83 koruny za kus a při nákupu nad 360 rolí na 78 korun za kus. Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

 

Nakupujte výhodně stretch fólie na obalove-materialy.cz!